Rozlosování

Sezona 2018 / 2019 – JARO

změny jednotlivých termínů jsou vyhrazeny a případné změny budou vždy zveřejněny na stránce „Aktuálně“
 Zde si můžete stáhnout verzi pro tisk ve formátu PDF: Viktoria Želešice – rozpis utkání – jaro 2019 
TJ Viktoria Želešice – Rozpis zápasů – I.B třída dospělých skupina B, sezona 2018/2019
JARO 2019 
15. kolo
Neděle 24. 3. 2019 15:00
TJ Viktoria Želešice – FC Moravský Krumlov „B“

16. kolo
Sobota 30. 3. 2019 15:00
FK Podolí u Brna – TJ Viktoria Želešice

17. kolo
Sobota 6. 4. 2019 10:30
TJ Viktoria Želešice – TJ Sokol Blížkovice

18. kolo
Neděle 14. 4. 2019 15:30
SK Újezd u Brna – TJ Viktoria Želešice

19. kolo
Sobota 20. 4. 2019 16:00 (Oblekovice)
FK Znojmo – TJ Viktoria Želešice

20. kolo
Neděle 28. 4. 2019 16:00
TJ Viktoria Želešice – TJ Přibice

21. kolo
Sobota 4. 5. 2019 17:00
SK Tuřany – TJ Viktoria Želešice

22. kolo
Neděle 12. 5. 2019 17:00
TJ Viktoria Želešice – FCC SK Únanov

23. kolo
Neděle 19. 5. 2019 16:30
FC Veverská Bítýška – TJ Viktoria Želešice

24. kolo
Neděle 26. 5. 2019 17:00
TJ Viktoria Želešice – TJ Horní Kounice

25. kolo
Sobota 1. 6. 2019 17:00
FOTBAL Jevišovice – TJ Viktoria Želešice

26. kolo
Sobota 8. 6. 2019 10:30
TJ Viktoria Želešice – SK Tatran Šatov

14. kolo
Neděle 16. 6. 2019 17:00
TJ Sokol Pohořelice – TJ Viktoria Želešice

 
 
 
 

 

2 replies on “Rozlosování”

  1. ital napsal:

    Jihomoravský kraj › 2019 – I.A třída dospělých skupina A

    2. kolo
    Neděle 11. 8. 2019 17:00 TJ Čechie Zastávka – TJ Viktoria Želešice
    3. kolo
    Neděle 18. 8. 2019 14:30 TJ Viktoria Želešice – FK Zbraslav
    4. kolo
    Sobota 24. 8. 2019 17:00 RAFK – TJ Viktoria Želešice
    5. kolo
    Neděle 1. 9. 2019 14:00 TJ Viktoria Želešice – SK Šlapanice
    6. kolo
    Neděle 8. 9. 2019 16:00 AFK Tišnov – TJ Viktoria Želešice
    7. kolo
    Neděle 15. 9. 2019 13:30 TJ Viktoria Želešice – SK Vojkovice
    8. kolo
    Sobota 21. 9. 2019 15:30 FC Soběšice – TJ Viktoria Želešice
    9. kolo
    Neděle 29. 9. 2019 13:00 TJ Viktoria Želešice – Sokol Dobšice
    10. kolo
    Neděle 6. 10. 2019 15:00 SK Žebětín – TJ Viktoria Želešice
    11. kolo
    Neděle 13. 10. 2019 10:30 TJ Viktoria Želešice – FK Kunštát
    12. kolo
    Neděle 20. 10. 2019 14:30 TJ Sokol Novosedly – TJ Viktoria Želešice
    13. kolo
    Neděle 27. 10. 2019 10:30 TJ Viktoria Želešice – SK Slatina
    1. kolo
    Neděle 3. 11. 2019 14:00 FC Slovan Brno – TJ Viktoria Želešice

  2. ital napsal:

    naši soupeři v 1Btřídě

    http://www.jihomoravskyfotbal.cz/vysledky/?kategorie=76#page=results/table&compt=49
    1. FK Znojmo
    2. FC Moravský Krumlov „B“
    3. Přibice
    4. Sokol Blížkovice
    5. Sokol Pohořelice
    6. FK Podolí u Brna
    7. Horní Kounice
    8. SK Újezd u Brna
    9. A.S.A. ES Únanov
    10. SK Tatran Šatov
    11. SK Tuřany
    12. Jevišovice
    13. FC Veverská Bítýška
    14. Viktoria Želešice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..