Přípravka st: SK Pozořice – Želešice/Ořechov 7:20 (3:8)

Branky: Bronislav Simon 5, Tomáš Prudík 6, Mlčák Dominik 2, Mlčák Denis 2, Pár Matyáš 2, Nerud Tomáš 2, Nečas Marek 1

V neděli sehrálo naše sloučené družstvo první mistrovský zápas s místními Pozořicemi na 2 x 35 minut. Po počáteční nesehranosti, kdy jsme prohrávali již 3:0 jsme přebrali otěže zápasu a 8 góly do prvního poločasu si zajistili luxusní vedení, které jsme ve druhé půli dokázali navýšit až na celkových 20 vstřelených gólů. Domácím se podařilo v závěru korigovat na konečných 20:7. Předvedená hra i výkon byl na dobré úrovni. Jen tak dál do příštích zápasů.