Víkend: Muži na hřišti nováčka v Tišnově

logo_TISNOVMuži se ve třetím utkání nové sezony představí v neděli představí na hřišti nováčka okresního přeboru, týmu AFK Tišnov B. Pozor, hraje se netradičně už od 13.15.

Tišnov je nováčkem soutěže, ale Viktorku určitě nečeká snadný soupeř. Oba týmy se potkaly v závěru loňské sezony ve finále okresního poháru v Ořechově, ze kterého odešel Tišnov jako vítěz po výhře 4:1 (1:0).

V úvodu sezony Tišnov doma remizoval s SK Blučina 1:1 (0:0), když od 66. minuty vedl, ale v 83. minutě za Blučinu vyrovnal Milan Pacanda, letní posila blučinského týmu. Ve druhém utkání Tišnov na hřišti soupeře „rozbil“ Střelice vysoko 7:1 (2:0). Střelice se přitom v prvním kole představily v dobrém světle v Ořechově, kde sice prohrály 2:3, ale ve vyrovnaném utkání a vyrovnaným soupeřem byl i Ořechov ve víkendovém utkání v Želešicích. Určitě tedy lze očekávat v Tišnově zajímavý zápas.