Víkendové El Clasico v Ořechově

Muži odehrají druhý jarní zápas v neděli 8.4. od 15.30 na hřišti ořechovského FK,

Tradiční derby nabídne souboj aktuálně osmého celku tabulky s druhým týmem. V souboji Ořechova se Želešicemi však papírové předpoklady ne vždy platí. Viktoria vstoupila do jarní části domácí výhrou 4:2 se silným Měnínem.Ořechov neuspěl v souboji se sousedem v tabulce ve Střelicích, kde prohrál 1:3 (1:3). Ořechov sice rychle vedl už ve 3. minutě, ale další branku už přidat nedokázal.

V podzimním duelu Viktoria na domácím hřišti udolala Ořechov 1:0 (0:0), když branku dal na začátku druhé půle aktuálně nejlepší střelec soutěže Pavel Řezáč. V předchozí sezoně byla Viktoria úspěšnější v obou duelech. Hned na úvod sezony doma Ořechov porazila 4:1 (1:0) a v jarním utkání v Ořechově brala Viktoria 3 body za výhru 2:1 (2:0).