Víkend: Poslední zápas podzimní části soutěže svede 1. a 2. tým tabulky

Muži přivítají v posledním, respektive dohrávaném prvním kole podzimní části soutěže na domácím hřišti tým TJ Sokol Pohořelice.Hraje se netradičně už v sobotu od 10:30.

Poslední utkání podzimu proti sobě postavilo dva vedoucí týmy tabulky a tak je o zajímavou zápletku postaráno.

Želešice vedou soutěž s 31 body a skóre 43:13 (30). Bez ohledu na výsledek utkání je Viktorka podzimním vítězem soutěže. To sice vůbec nic pro celkový výsledek neznamená, ale dobře se na aktuální tabulku dívá. Viktoria měla ambici pohybovat se v horní polovině tabulky, ale s tím, že bude po podzimu jejím lídrem asi málokdo před sezonou počítal. Zajíci se však počítají až po honu a tak i následující utkání bude důležité pro výchozí pozici do druhé poloviny soutěže.

Pohořelice jsou v tabulce na druhém místě s 25 body a skóre 30:17 (13) na Želešice ztrácí 6 bodů. Pohořelice mají za sebou sérii čtyř vítězných zápasů. Naposledy odjížděly bez bodu ze Šatova 9. kole, když tam prohrály 3:5 (2:1). Bez bodu odešly Pohořelice na podzim ještě po souboji s Horními Kounicemi 3:2 (1:0) a z utkání v Přibicích, kde prohrály stejně jako Viktorka 1:2 (0:0).

Oba týmy mají ve svých řadách dva nejlepší střelce. Po 13 nastřílených brankách mají želešický Lukáš Němec a pohořelický Marek Suchánek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..