Muži: FOTBAL Jevišovice – Viktoria Želešice 3:1 (3:1)

Branka: Záboj

Sestava: Sára, Kotouč, Hlinecký, Kvarda, Husák, Kučera, Forman, Záboj, Táborský, Řezáč (73. Starý), Němec

První mečbol se Viktorce využít nepodařilo. Na nezvyklém povrchu a na úzkém a krátkém hřišti se Želešice neprosadily. V jedenácté minutě Viktoria prohrávala už 2:0. Ve 28. minutě přiblížil Vitorku na jednobrankový rozdíl Záboj, ale do poločasu to bylo znovu o dvě branky, když soupeř skóroval těsně před odchodem do kabin. Celou druhou polovinu hráli želešičtí v početní převaze proti deseti hráčům Jevišovic, ale ačkoli soupeře jasně přestříleli, další balon za záda jevišovického brankáře se jim dopravit nepodařilo a museli poprvé na jaře odejít ze zápasu bez bodového zisku.