Muži A: TJ Viktoria Želešice – TJ Sokol Novosedly 3:2 (1:1)

Branky: Kalina 2 (43. a 68.), Řezáč (54. pen.)

Sestava: Sára, Kotouč, Hlinecký, Kvarda, Řezáč, Forman, Záboj, Buc (88. Bena), Kučera (63. Ryšánek), Kalina, Fišák

Želešice do prvního domácího soutěžního utkání vstoupily aktivně a výsledkem byly dvě obrovské příležitosti z nichž jedna skončila těsně vedle tyče a druhá skončila právě na brankové konstrukci. To však nastartovalo spíše soupeře a ten byl v dalším průběhu lepším, nebo minimálně aktivnějším týmem a vytvořil si taky několik zajímavých příležitostí, které však brankou rovněž neskončily. Branky dosáhly Novosedly až díky nešťastnému faulu v rohu pokutového území a následné penaltě. Želešice postupně znovu převzaly aktivitu a několika marných pokusech se ze závaru před brankou podařilo těsně před přestávkou Kalinovi vyrovnat.
Druhý poločas přinesl vyrovnaný fotbal a hra se přelívala z jedné poloviny na druhou. O vedení Želešic rozhodl faul v šestnáctce. Balon si na značku pokutového kopu postavil Řezáč a jako ve většině případů se nemýlil. Znovu se hrálo vyrovnaně, více dopředu se pochopitelně tlačili hosté, ale vyloženou gólovou šanci si nevytvořili. Novou energii domácím přinesl střídající nováček v sestavě Ryšánek, který svou rychlostí trápil obránce soupeře a po jednom z jeho výpadů a povedené kombinaci  domácích v šestnáctce dával Kalina do prázdné branky na 3:1. V 80. minutě ještě vykřesali naděli hosté po přímáku, který po odrazu od tyče skončil v želešické brance. Viktorka však svůj náskok uhájila, naopak v závěru ještě mohla zvovu zvýšit.