Muži: TJ Viktoria Želešice – RAFK 4:2 (3:1)

Branky: Lukáš Němec 3, Lukáš Kvarda

Sestava: Sára, Kotouč, Hlinecký, Kvarda, Řezáč (54. Starý), Kučera, Buc, Záboj, Ryšánek, Fišák (89. Bena), Němec

V druhém domácím duelu hrála Viktorka se svým soupeřem v první půli velmi pohledný fotbal. Hrálo se na obou stranách, do zakončení se však častěji dostávali domácí. Avšak po jedné z velkých příležitostí domácích předvedl soupeř ukázkový brejk zakončený přesným centrem a pohotovou střelou za Sárova záda. Želešičtí hráči však neztratili hlavu a usilovné dobývání soupeřovy branky vedlo k úspěchu. Do poločasu, respektive do přerušení vyvolaného dešťovou průtrží Němec svým hattrickem zápas otočil. Čtvrt hodiny před koncem druhé půle dal pojistku na 4:1 Kvarda a soupeř dokázal už jen korigovat na konečných 4:2.