Badminton: Viktoria Želešice – Badminton Uh. Hradiště 4:4 (9:9)

První zápas sezony skončil dělbou bodů. V první dvouhře Jirka po lehce získaném prvním setu musel hodně zabojovat ve druhém, ale nakonec i ten dotáhl do vítězného konce v nastavení. Roman se hledal v nervózní polovině první sady, ale potom si se soupeřem poradil bez větších problémů. Martin bojoval, ale v koncovkách set byl soupeř jednoduše lepší a totéž se dá říct i o západu Bohdany. Holky se čtyřhře vyhnuly, protože soupeř ženský pár nepostavil a ne příliš sehrané páry Vašek a Martin a mix Vašek a Petra na soupeře nestačily, když v mužském deblu borci ztratili ve třetím setu náskok 16:11. O remízový bod se tak v posledním duelu museli utkat Jirka s Romanem. První set uválčili těsně, když soupeři v závěru mocně dotahovali. Ve druhém soupeři vyšlo snad všechno do čeho plácl (doslova) a snadno vyhrál. V rozhodujícím setu domácí pár měnil strany za příznivého stavu 11:9, ale v závěru musel odvracet dva mečboly soupeře. Podařilo se.

1. dvouhra muži: Jiří Chytka – Igor Kocáb 2:0 (21:13, 23:21 !!!)

2. dvouhra muži: Roman Veselý –Karel Gášek 2:1 (21:13, 21:11)

3. dvouhra muži: Martin Kolář – Igor Rokyta 1:2 (16:21,17:21)

Dvouhra ženy: Bohdana Oberfrancová – Sylva Panáčková 0:2 (17:21, 18:21)

1. čtyřhra muži: Chytka, Veselý – Kocáb, Gášek 2:1 (21:19, 11:21, 22:20 !!!)

2. čtyřhra muži: Kozel, Kolář – 0:2 (21:16, 8:21, 17:21)

Čtyřhra ženy: Oberfrancová, SedlákováSCR 2:0 (21:0, 21:0)

Čtyřhra mix: Kozel, Sedláková Holčík, Panáčková 0:2 (5:21, 16:21)