Badminton: Sokol Bořitov – Viktoria Želešice 7:1 (15:3)

Závěr sezony už skoro tradičně (a bude hůř) zastihl želešický tým v nepříliš nedobré zdravotní kondici. V Bořitově, který doposud proti Želešicím nikdy neuspěl to bylo znát. Jirka se zatejpovaným kotníkem ubojoval bod, když ve druhé setu musel do prodloužení. Roman má s běhavým záchranářem Hráčkem problémy i plné kondici a mají spolu +/- vyrovnanou bilanci. I tentokrát to byl boj, ale šťastnější v koncovkách setů byl domácí borec. Romanovi v agresivnější hře bránil bolestivě zraněný loket. Ve třetí dvouhře Víťa na svého soupeře rovněž nestačil, ačkoli souboj byl vyrovnanější, než by výsledek napovídal. Na ženském singlu se holky pravidelně střídají a tentokrát byla řada na Petře, která dokázala soupeřce vzdorovat pouze v prvním setu. Do prvního deblu nevstoupil želešický pár vůbec dobře a brzy vysoko prohrával a bylo jasné, že první set bude patřit soupeři. Ve druhém se Jirka s Romanem hecnuli a vyrovnali na 1:1. Třetí set byl znovu dramatický, ale soupeř dokázal využít domácího prostředí a toho, že Roman prakticky nemohl smečovat a získal rozhodující bod. Recept na soupeřky nenalezly ani holky, které tentokrát příliš nevzdorovaly. V dalších dvou deblech Želešice mnoho bodů nezískávají a nestalo se tak ani tentokrát, ačkoli Víťa s Martinem byli jen krůček od toho, aby dostali zápas do třetího setu a v mixu na třetí set došlo, ale bod z toho nakonec nebyl.

1. dvouhra muži: Martin Zatloukal – Jiří Chytka 0:2 (18:21, 21:23)

2. dvouhra muži: Tonda Hráček  – Roman Veselý 1:2 (21:19, 21:18)

3. dvouhra muži: Michal Hejč – Víťa Andrlík 0:2 (21:15, 21:17)

Dvouhra ženy: Tereza Čermáková – Petra Sedláková 2:0 (21:18, 21:14)

1. čtyřhra muži: Sehnal, Hráček – Chytka, Veselý 2:0 (21:10, 18:21, 21:18)

2. čtyřhra muži:Zatloukal, Kafoňěk – Andrlík, Kolář 2:0 (21:13, 22:20)

Čtyřhra ženy: Čermáková T., Čermáková I. – Oberfrancová, Sedláková 2:0 (21:10, 21:10)

Čtyřhra mix: Blažek, Pospíšilová – Kolář, Oberfrancová 2:0 (15:21, 21:12, 21:16)