Author Archives: Radim Kučera

Želešický zpravodaj

Vážení spoluobčané a příznivci TJ Viktoria Želešice,

po delší odmlce bychom vám chtěli touto formou více přiblížit činnost našeho klubu, který v současnosti čítá 131 členů, přičemž více než polovinu členské základny tvoří děti. Nejaktuálnější změnou je zajisté rozsáhlá renovace hospůdky na hřišti, která změnila provozovatele, a ten se oprav občerstvovacích prostor chopil opravdu důkladně, o čemž se brzy přesvědčíte sami. Věříme, že nové prostředí hospůdky vás všechny mile potěší.

Další nezbytnou opravu bylo nutné provést ve sprchách a soc. zařízení, zde se vše podařilo díky firmě VS Build a jejich šikovných pracovníkům v rekordním čase. Děkujeme!
V prosinci loňského roku jsme pořádali Mikulášskou zábavu, která měla velký ohlas. Spousta z vás se přišla pobavit v maskách, a tak o čerty a Mikuláše opravdu nebyla nouze. Veselici navštívilo také nemálo přespolních, což nás potěšilo. Věříme, že si všichni přítomní tento pekelný rej pořádně užili a na letošní Mikulášské zábavě se nás sejde ještě více.

Dále jsme v lednu letošního roku uspořádali sportovní ples s opravdu bohatou tombolou. Každý z přítomných si tak odnesl domů nějakou výhru a vyvrcholením tomboly bylo slosování vstupenek o dresy Komety Brno s originálními podpisy hráčů. Ke zpestření plesové nálady přispělo i netradiční taneční vystoupení a ohňostrojová show v barvách našeho klubu.

Letošní fotbalová sezóna TJ Viktoria Želešice začne 17.3.2024 utkáním ve Velkých Pavlovicích. Budeme rádi, když nás přijdete podpořit. Další jednotlivé zápasy sezóny budou zveřejněny na stránkách klubu a také bude tato informace vyvěšena na hospůdce na hřišti.

Závěrem nám dovolte poděkovat všem příznivcům, podporovatelům a dobrovolníkům našeho klubu, kteří nám pomáhají nejen svojí účastí na našich sportovních a kulturních akcích, ale mnozí z nich, v případě potřeby, přiloží i ruku k dílu. Děkujeme vám!