Category Archives: Netříděno

Výběrové řízení na nájemce a provozovatele objektu občerstvení

TJ Viktoria Želešice (dále jen Pronajímatel) vyhlašuje výběrové řízení na nájemce a provozovatele montovaného objektu občerstvení, umístěného na p.č. 837 v k.ú. Želešice v areálu fotbalového hřiště. Jedná se konkrétně o 6 montovaných navzájem propojených kontejnerů, včetně jimi zastavěného pozemku. Na části p.č. 837 je možné zřídit restaurační zahrádku. Termín nejbližšího nástupu je 1.1.2024 nebo dle dohody.

Pronajímatel požaduje otevírací/provozní dobu a prodej rychlého občerstvení vždy v termínech a časech soutěžních utkání (harmonogram dodá Pronajímatel vždy min. 2 měsíce předem).

Nájemce je povinen mít otevřeno nad rámec řádné provozní doby v případě, že mu toto zástupce obce Želešice nebo Pronajímatele minimálně 3 týdny předem sdělí.

Pronajímatel požaduje od nájemce v době jeho řádné provozní doby zajištění přístupu (výdej klíčů), vč. evidence na přilehlé víceúčelové hřiště.

Pronajímané prostory vyžadují renovaci. Návrh způsobu provedení, včetně finančního zabezpečení bude obsažen v nabídce zájemce.

Prohlídka prostor je možná po domluvě na tel. čísle 702 004 207.

Vlastní nabídku s uvedením navrhovaného výše nájemného, celkové doby pronájmu, eventuálně dalších návrhů zašlete na email sekretar@viktoriazelesice.cz pod názvem „Výběrové řízení – pronájem občerstvení“ nejpozději do 31.10.2023.

TJ Viktoria Želešice z.s.

Zájezd na zápas do Novosedel s návštěvou vinařství

V sobotu 2.4. se Viktoria Želešice představí na hřišti aktuálně 11. týmu tabulky TJ Sokol Novosedly. Začátek zápasu je v 15.30

Na tento zápas Viktoria Želešice pořádá zájezd. Odjezd autobusu je v sobotu ve 13.30 od obecního úřadu. Po skončení zápasu je plánována návštěva vinařství v Horních Věstonicích. Předpokládaný návrat je kolem 23. hodiny.

Cena zájezdu je 200 Kč včetně občerstvení a ochutnávky vína.

Počet míst je omezen. Kdo dřív přijde, jede.

 

Muži: Viktoria Želešice – FC Slovan Brno 1:2 (0:0)

Branka: Florián

Sestava: Julínek, Kotouč, Hlinecký, Kvarda, Řezáč, Kučera, Blaha (46. Florián), Forman, Záboj, Němec, Čermák

S želešickým dresem se v tomto zápasu rozloučila dlouholetá opora a kapitán týmu Aleš Florián. který nastoupil v druhé polovině a symbolicky se rozloučil výstavním gólem zpoza šestnáctky, který vstřelil pro něj netradičně pravou nohou.

Floriánův gól však znamenal jen úpravu výsledku. V jinak vcelku vyrovnaném utkání si Želešice vybraly slabší pětiminutovku. Soupeř v ní nejdříve několikrát zahrozil a v 76. minutě šel do vedení po proměněném pokutovém kopu. Hned o dvě minuty později nekoncentrovanou obranu hráči soupeře snadno překonali podruhé. Snížení přišlo až příliš pozdě a hosté už vedení udrželi.