Badminton: BC Badmen Brno – Viktoria Želešice 6:2 (12:5)

Ve třetím zápase sezony jela Viktoria večer středu večer do Nového Lískovce, kde v nové krásné víceúčelové hale Fit4All hraje svoje domácí zápasy nový tým a zároveň černý kůň soutěže BC Badmen Brno. Zápas otevřely oba mužské debly. Na dvojce Víťa s Martinem nedokázali příliš vzdorovat dvojici soupeře s levorukým asijským bombarďákem. Na druhém kurtu předvedli vyrovnaný souboj Jirka s Romanem a dokázali pro sebe urvat první set. Ve druhém to byla znovu vyrovnaná bitva, kterou s notnou dávkou štěstí v podobě několika prasátek získal soupeř. Ve třetí sadě se však Martin Seknička dostal do svého tempa a nepřipustil překvapení. Jirka s Romanem však předvedli velmi slušnou (letos určitě nejlepší) hru a mohli odejít se vztyčenou hlavou, soupeř byl jednoduše lepší. V první dvouhře nedal Martin Seknička, hráč s bohatými zkušenostmi z vyšších soutěží, Jirkovi šanci na úspěch. V souběžně hrané třetí dvouhře Víťa tradičně makal co to šlo, ale na soupeře nestačil. Ve druhé dvouhře se potom potkali dva leváci. Začátek setu byl vyrovnaný, ale Roman měl problém se v neznámém prostředí „vejít do kurtu“ a dlouhými míči soupeři hodně usnadnil výhru. Ve druhé sadě soupeř rychle odskočil a i když se hra potom vyrovnala, tak už si výhru snadno pohlídal. V ženské dvouhře se letos poprvé po zranění představila Renata. Ta se v prvním setu na kurtu troch hledala a dokázala ho získat až v koncovce, kde sebrala soupeřce setbol a získat set pro sebe. Ve druhém setu už si se soupeřkou věděla rady celkem v pohodě. Holky si potom dokázaly poradit se soupeřkami i deblu a získaly druhý bod. V závěrečném mixu Martin z Bohdanou první set prohráli celkem jednoznačně, ale ve druhém zabojovali a ztratili ho jen velmi těsně v nastavení.

1. dvouhra muži: Martin Seknička – Jiří Chytka 2:0 (21:7, 21:12)

2. dvouhra muži: Shoaib Haider  – Roman Veselý 2:1 (21:13, 21:13)

3. dvouhra muži: František Kůst – Víťa Andrlík 2:0 (21:13, 21:11)

Dvouhra ženy: Petra Přerovská – Renata Matušková 0:2 (20:22, 12:21)

1. čtyřhra muži: Seknička, Šubrt – Chytka, Veselý 2:1 (18:21, 21:18, 21:13)

2. čtyřhra muži: Haider, Pezlar – Andrlík , Kolář 0:2 (21:8, 21:10)

Čtyřhra ženy: Vognárková, Přerovská – Matušková, Oberfrancová 2:0 (18:21, 13:21)

Čtyřhra mix: Kůst, Šrotířová – Kolář, Oberfrancová 2:0 (21:14, 22:20)