Badminton: Viktoria Želešice – Sokol Bořitov 5:3 (11:6)

Ve druhém domácím zápase přivítala Viktoria soupeře z Bořitova. Ten se pravidelně umisťuje na spodních příčkách tabulky a tak byla Viktoria favoritem i přesto, že v letošní sezoně nastupuje většinou bez důležitých opor předchozích sezon. V úvodním mužském deblu si Jirka s Romanem poměrně snadno poradili s dvojicí soupeře, ale na druhém kurtu stejně snadno prohráli Víťa s Martinem v souboji se smečařským bombarďákem Sehnalem a jeho parťákem. V prvním singlu byla vyrovnaná jen první polovina prvního setu, potom měl už Jirka hru plně pod kontrolou a získal třetí bod. O čtvrtý, remízový si to rozdali Roman s Ondrou Sehnalem. První set byl jednoznačnou záležitostí pro Romana, ale v druhém mu utekl začátek setu a musel dihánět šestibodové manko. To se mu podařilo až na stavu 17:17 a set a zápas už si vzít nenechal. Ve třetím singlu to byl od začátku obrovský boj a první set Víťovi utekl o malý kousek. V tom druhém byl jasně lepší a zdálo se, že soupeře přehraje i v závěrečném dějství. Třetí set však dospěl až do prodloužení a Víťa ho nakonec po dvou kiksech na podání ztratil. Další pokus na zisk vítězného bodu měla Peťa, která v singlech často nenastupuje. Své role se však ujala skvěle a soupeřku přehrála celkem jednoznačně. Dva body byly doma. Holky si potom podobně snadno poradily i v deblu. Druhý set byl do poloviny hodně vyrovnaný, ale potom se soupeřky dokázaly rozhodit sporem o jeden z míčků a zcela odpadly. Mix Želešicím zpravidla moc nejde a platilo to i tentokrát, i když pár Martin a Bohdana prohrál po vyrovnaném průběhu zápasu.

1. dvouhra muži: Jiří Chytka – Martin Zatloukal 2:0 (21:15, 21:10)

2. dvouhra muži: Roman Veselý – Ondra Sehnal 2:0 (21:11, 21:19)

3. dvouhra muži: Víťa Andrlík – Daniel Bláha 1:2 (19:21,21:14, 23:25 !!!)

Dvouhra ženy: Peťa Sedláková – Silvie Hlaváčová 2:0 (21:13, 21:14)

1. čtyřhra muži: Chytka, Veselý – Zatloukal, Kafoněk 2:0 (21:17, 21:10)

2. čtyřhra muži: Andrlík, Kolář – Sehnal, Bláha – 0:2 (12:21, 11:21)

Čtyřhra ženy: Oberfrancová, SedlákováČermáková, Hlaváčová 2:0 (21:14, 21:11)

Čtyřhra mix: Kolář, Oberfrancová – Kafoněk, Čermáková 0:2 (5:21, 16:21)