Badminton: Viktoria Želešice – Chropyně 4:4 (9:8)

Soupeře byl pro domácí neznámou, ale podle dosavadních výsledků se dal očekávat vyrovnaný souboj. Zápas otevřely mužské debly. V prvním si Jirka s Romanem poradili se soupeři vcelku hladce. V koncovce druhého setu soupeři sice zlobili a dotahovali, ale nestačilo to. Druhý debl mnoho bodů nesbírá a Víťa s Martinem neuspěli ani tentokrát. Víťa si to však vynahradil v následujícím singlu, kde trpělivou hrou nutil výrazně mladšího soupeře k nevynuceným chybám a oba sety si dokázal pohlídat. V dalším singlu si po počátečním“oťukávání“ Roman vcelku snadno poradil s bezmála dvoumetrovým dlouhánem. Nejtěžší šichtu měl ve svém singlu Jirka, který musel vzdorovat podle projevu na kurtu ostřílenému mazákovi a v prvním setu trošičku se štěstím dokázal vyhrát až v nastavení. I druhá sada byla více než vyrovnaná, ale v závěru měl Jirka viditelně více sil a dotáhl zápas do vítězného konce a získal tak remízový čtvrtý bod. Bohužel to bylo ze strany Viktorie vše. Bohdana, která nebyla úplně fit na svou soupeřku nestačila. Velký boj o rozhodující bod předvedly holky v deblu. První set získaly těsně na svoji stranu a ve druhém byly od výhry je malý kousek. Nepodařilo se a třetí set už patřil jednoznačně soupeřkám. V mixu to Želešicím moc nejde a z projevu obou soupeřů v jejich zápasech se dalo očekávat, že výhra by byla od želešických hráčů velkým překvapením. To se přes velmi solidní výkon ve druhém setu nakonec nekonalo a celkový výsledek tak skončil remízou obou soupeřů.

1. dvouhra muži: Jiří Chytka – Karel Brožík 2:0 (22:20, 21:16)

2. dvouhra muži: Roman Veselý – Martin Jedlička 2:0 (21:15, 21:10)

3. dvouhra muži: Víťa Andrlík – Zdeněk Schovanec 2:0 (21:16,21:13)

Dvouhra ženy: Bohdana Oberfrancová – Michaela Medunová 0:2 (17:21, 12:21)

1. čtyřhra muži: Chytka, Veselý – Jedlička, Škarpa 2:0 (21:10, 21:17)

2. čtyřhra muži: Andrlík, Kolář – Bráblík, Schovanec – 0:2 (11:21,13:21)

Čtyřhra ženy: Oberfrancová, SedlákováMedunová, Brožíková 1:2 (21:19, 19:21, 11:21)

Čtyřhra mix: Kolář, Sedláková Brožík, Brožíková 0:2 (9:21, 17:21)