Přípravka st: SK Pozořice – Viktoria Želešice 5:8 (2:6)

Branky: Nečas Marek 3, Mlčák Dominik 3, Prudík Tomáš 2

Sestava: Starý, Holfeuer, Kaňuch, Pár, Pehal, Prudík, Nečas, Mlčák Dom., Mlčák Den.

První jarni mistrovské utkání sehrála starší přípravka v Pozořicích. V první půli s větrem v zádech jsme kontrolovali hru, ovšem díky brejkům domácích se šlo do kabin za stavu 6:2 pro nás. Druhá půle proti větru byla z naší strany díky nedůslednosti v obraně horší a domácí nás zase z brejků
3x ztrestali a zdramatizovali utkání  na 6:5. Mám se následně podařilo vsítit 2 branky a poslední 10 minut jsme zápas již kontrolovali.