Category Archives: Zápasy

Trénuj doma!

Zůstaň ve hře a Trénuj doma! Zapoj se do Mistrovství České republiky v individuálním tréninku na trenujdoma.fotbal.cz, jehož patronem je záložník české reprezentace a anglického West Hamu Tomáš Souček.

Vzhledem k aktuální situaci v ČR přichází Fotbalová asociace České republiky se soutěží v individuálním tréninku, do které se může zapojit úplně každý. V tomto „Mistrovství“ jde především o možnost zdokonalit se v individuálních dovednostech a připravit se na hru bez ohledu na věk, úroveň dovedností či klub. Zúčastnit se jej mohou holky i kluci, kteří se chtějí zlepšovat a znovu zažívat zdravé soutěžení a sportovní výzvy. Hlavními motivy soutěže jsou HRA, DOVEDNOSTI, RADOST A MISTROVSTVÍ.

Pojďte si v rámci projektu Trénuj doma zahrát největší Mistrovství České republiky, které kdy bylo uskutečněno! Nezáleží na tom, kdy se do soutěže přihlásíte. Nejdůležitější je, kolik bodů denně průměrně získáte od data vaší registrace, proto nikdy není pozdě začít!

Aktuálně je registrováno více než 3 000 hráčů z téměř 600 klubů.

VSTUP DO SOUŤĚŽE

 

Muži A: TJ Rajhradice – Viktoria Želešice 3:2 (1:1)

Branky: Kalina (9), Kučera (47)

Sestava: Sára, Němec L., Mach, Kotouč, Kvarda, Hlinecký, Kučera, Kalina (63. Řezáč), Fretzer, Buček, Fišák (76. Starý)

Viktorka v utkání dvakrát vedla, ale na konci odjela z Rajhradic bez bodu, i když brankových příležitostí si asi vytvořila více než favorizovaný soupeř. Zápas výrazně ovlivnily dva momenty. Neodpískaná penalta po zjevné hře rukou na jedné straně a hodně přísná penalta po souboji hostujícího golmana s útočníkem domácích.