Category Archives: Muži A

Muži: TJ Viktoria Želešice – FC Soběšice 4:1 (2:0)

Branky: Blaha (23), Marek (34), Kučera (70), Florián (85)

Sestava: Kovařík, Kotouč (86. Všetečka), Hlinecký, Řezáč, Florián, Kučera, Blaha (62. Buc), Záboj, Kalina, Ryšánek (79. Bena), Marek

Po dvou porážkách v řadě tentokrát Viktorka v dalším domácím zápase nezaváhala a se soupeřem z druhého konce tabulky si poradila vcelku snadno. Jasné vedení Viktorky 4:0 korigoval soupeř až v úplném závěru utkání. Želešice se po této výhře vrátily na druhou příčku tabulky.

V dalším kole vyjede k poslednímu venkovnímu zápasu letos na podzim. Soupeřem Viktorie bude tým AFK Tišnov, který je aktuálně na 9. příčce tabulky.

Odjezd autobusu v neděli 17.10.2021 ve 13.00 hod. z parkoviště u obecního úřadu.

 

Muži: TJ Viktoria Želešice – FK Zbraslav 3:4 (2:3)

Branky: Kalina 2 (32, 61), Marek, (33)

Sestava: Kovařík, Kotouč, Hlinecký, Řezáč, Kvarda, Němec, Záboj, Kalina, Ryšánek (30. Blaha), Marek, Fišák (9. Buc, 72. Karásek)

Další domácí zápas se Viktorce úplně nepodařil. Proti tradičnímu rivalovi, se kterým se utkává již od doby, kdy oba týmy působily v okresním přeboru nezačali domácí špatně, ale už v 5. minutě ukázal soupeř co bude v zápase jeho silnou stránkou a z rychlého brejku šel do vedení. po čtvrthodině z dalšího rychlého protiútoku Zbraslav navýšila náskok na 2:0. Domácí působili poněkud bezradně a dlouho to vypadalo to, že na zvrat Viktorka jednoduše nemá. Jenže domácí neukolébali jen sebe, ale i soupeře a dvěma slepenými góly v rozmezí jedné minuty se po  půlhodině hry vrátili do zápasu. Obrovská škoda, že z další pohledné individuální akce soupeře těsně před přestávkou inkasovala Viktorka gól do šatny a znovu prohrávala.

Po přestávce se obraz hry příliš nezměnil. Hra byla vcelku vyrovnaná, do střeleckých příležitostí se ale častěji dostával soupeř.  Nicméně po čtvrthodině hry se z vyrovnávací branky radovali domácí. Když už to vypadalo na dělbu bodů, kterou by asi domácí tým vzhledem k vývoji utkání brali všemi deseti, udeřil soupeř čtyři minuty před koncem počtvrté a na tento úder už Viktorka reagovat nedokázala a podruhé v sezoně odešla z trávníku bez bodu.

Na zápas v Dobšicích autobusem

Další utkání sehraje Viktorka v neděli 5. 9. v Dobšicích.

Viktorce patří po čtyřech odehraných kolech 4. příčka v tabulce s devítibodovým ziskem , víkendový soupeř je na 10. příčce se čtyřmi body. Ze dvou domácích zápasů Dobčice vytěžili zatím pouze bod, tříbodový zisk zaznamenaly v posledním odehraném kole na hřišti posledního Tišnova.

Na zápas bude vypraven autobus, který odjíždí od obecního úřadu v neděli ve 14.30 hod. Udělejte si nedělní výlet na fotbal.

Muži: TJ Viktoria Želešice – RAFK 4:2 (3:1)

Branky: Lukáš Němec 3, Lukáš Kvarda

Sestava: Sára, Kotouč, Hlinecký, Kvarda, Řezáč (54. Starý), Kučera, Buc, Záboj, Ryšánek, Fišák (89. Bena), Němec

V druhém domácím duelu hrála Viktorka se svým soupeřem v první půli velmi pohledný fotbal. Hrálo se na obou stranách, do zakončení se však častěji dostávali domácí. Avšak po jedné z velkých příležitostí domácích předvedl soupeř ukázkový brejk zakončený přesným centrem a pohotovou střelou za Sárova záda. Želešičtí hráči však neztratili hlavu a usilovné dobývání soupeřovy branky vedlo k úspěchu. Do poločasu, respektive do přerušení vyvolaného dešťovou průtrží Němec svým hattrickem zápas otočil. Čtvrt hodiny před koncem druhé půle dal pojistku na 4:1 Kvarda a soupeř dokázal už jen korigovat na konečných 4:2.