Muži: MFK Modřice – Viktoria Želešice 3:1 (1:1)

Branka: Florián (31. minuta)

Sestava: Hrbáček, Řezáč (Kučera T.), Všetečka, Knotek, Stehlík, Fligl, Florián, Mach, Čížek, Karásek, Starý J.

Nový trenérský tandem Lukáš Kvarda a Tomáš Zlínský přivezli do Modřic značně improvizovanou sestavu. Z podzimu si stop za červené karty přinesli Kotouč a Knee, omluvil se Ondra Hlinecký. V jarní sezoně bude týmu chybět Radim Kučera, který odešel na hostování fo Novosedel. Přesto Želešice v první polovině držely se soupeřem krok. Od desáté minuty sice želešičtí prohrávali 0:1, ale po půlhodině hry srovnal výstavní střelou z přímého kopu Florián. Do druhé půle nedovolilo zranění nastoupit Pavlu Řezáčovi a tak muselo dojít k přeskupení v zadních řadách. Bohužel hned v úvodu druhé půle šel soupeř znovu do vedení. Hrbáček nedosáhl na centrovaný míč a vyrazil ho pouze na hranici šestnáctky, odkud dokázal modřický Trávníček z otočky vystřelit. Střela to nebyla nijak důrazná, ale mířila přesně k tyči. Želešice musely hrát dopředu a moc jim to nešlo. Nechyběla snaha, ale hra postrádala důraz a myšlenku. Důraz naopak nechyběl modřickým, kteří brousili  především Aleše Floriána. To vyústilo v sérii žlutých a v šedesáté minutě v červenou kartu pro domácího hráče. Viktoria však nedokázala početní převahu přetavit ani v souvislejší tlak, natož ve vyrovnávací branku. Soupeři se naopak dařilo pronikat do rychlých brejků. Jeden z nich skončil střelou do tyče a v 83. minutě potom v gól pojišťující Modřicím asi zaslouženou výhru.