Muži: FC Ivančice B – Viktoria Želešice 3:5 (1:4)

Branky: Záboj (15.), Florián 2 (24., 37.), Řezáč (33. penalta), Mareček (67.)

Sestava: Kovařík, Nádeníček, Řezáč, Všetečka, Karásek, Ulbrich (62. Mareček), Florián, Hlinecký, Kotouč (69. Stehlík), Záboj (87. Starý), Knee (67. Hudaňa)

Želešická Viktoria zakončila podzimní část soutěže výhrou na hřišti soupeře v Ivančicích a posunula se na čtvrtou příčku v tabulce. Želešice znovu dobře začaly a vedly už od 15. minuty a ve 24. minutě navýšily náskok na 2:0. Soupeř dokázal snížit ve 26. minutě, ale potom inkasoval do poloviny zápasu ještě dvakrát a bylo prakticky rozhodnuto. Ve druhé polovině navýšil náskok střídající Mareček. Čtvrt hodiny před koncem sice soupeř dokázal v rychlém sledu dvěma brankami zápas ještě mírně zdramatizovat, ale Viktoria si vedení v závěru vzít nenechala.