Muži: Viktoria Želešice – SK Vojkovice B 5:0 (0:0)

Branky: Řezáč 2 (57, 60) Kučera 2 (75, 86), Mareček (82)

Sestava: Kovařík, Kotouč, Hlinecký (50. Kučera), Pindur, Kvarda (58. Florián), Husák (46. Řezáč), Forman, Karásek (Hude), Mareček, Starý (60. Stehlík), Hudaňa

Poslední zápas letošní sezony by byl už jen formalitou, kdyby se nehrál 16. června, tedy téměř na den přesně 60 let od prvního oficiálního fotbalového utkání želešického fotbalového oddílu, který tehdejší TJ Sokol Želešice odehrál 15.června 1958 proti Rudé Hvězdě Brno C v rámci slavnostního otevření fotbalového hřiště. Tehdy Želešice prohrály se zkušenějším soupeřem 4:1, jedinou branku Želešic vstřelil Zdeněk Sedlák. Takto se stal sobotní poslední zápas áčka součástí oslavy 60. výročí

V letošní sezoně si Viktorka definitivně zajistila vítězství v soutěži a postup do I.B třídy krajských soutěží už o čtrnáct dnů dříve výhrou nad hlavním rivalem Veverskou Bítýškou a zápas proti Vojkovicím tak mohli hráči odehrát v naprostém klidu a užít si ho i s příznivci, kteří znovu zavítali na želešické hřiště v červenobílých barvách. Ani Vojkovice už nemuseli nic řešit, měli jistoui 11. příčku. Zápasu předcházel triumfální příjezd týmu na vyzdobené  traktorové vlečce. V základní sestavě se tentokrát objevila řada hráčů, kteří v průběhu sezony nastupovali zpravidla z lavičky. V první polovině byl k vidění vcelku vyrovnaný souboj. Oba týmy si vytvořili několik příležitostí, ale bez gólového efektu. Do druhé půle Želešice prostřídaly, ale zprvu to vypadalo, že se obraz hry příliš nezmění. Až v 57. minutě se po rychlém protiútoku prosadil střídající Pavel Řezáč, který na šestnáctce vyhrál osobní souboj s brankářem soupeře a do prázdné branky vstřelil svou 36 branku v sezoně. O tři minuty později našel po rychlém protiútoku Hude v šestnáctce naprosto nekrytého Řezáče a ten jesličkami mezi nohama vojkovického golmana uzavřel své letošní rekordní střelecké konto a protože v souběžně hraném derby v Blučině se  Milan Pacanda trefil pouze jednou, stal se Pavel Řezáč letošním králem střelců okresního přeboru s 37 vstřelenými brankami (Pacandu porazil o 5 branek). V 75. minutě se nečekanou, ale přesnou ránou po zemi přesně k tyči prosadil Radim Kučera a soupeř naprosto rezignoval. Do sítě se potom trefil ještě Ondra Mareček a závěr se ještě jednou prosadil Radim Kučera, který uzavřel své brankové konto na 16 gólech a stanovil tak konečné skóre Viktorky na úctyhodných a asi hned tak neopakovatelných 114:22 (4,38 vstřelených a 0,85 obdržených branek na zápas).