Category Archives: Příprava

Trénuj doma!

Zůstaň ve hře a Trénuj doma! Zapoj se do Mistrovství České republiky v individuálním tréninku na trenujdoma.fotbal.cz, jehož patronem je záložník české reprezentace a anglického West Hamu Tomáš Souček.

Vzhledem k aktuální situaci v ČR přichází Fotbalová asociace České republiky se soutěží v individuálním tréninku, do které se může zapojit úplně každý. V tomto „Mistrovství“ jde především o možnost zdokonalit se v individuálních dovednostech a připravit se na hru bez ohledu na věk, úroveň dovedností či klub. Zúčastnit se jej mohou holky i kluci, kteří se chtějí zlepšovat a znovu zažívat zdravé soutěžení a sportovní výzvy. Hlavními motivy soutěže jsou HRA, DOVEDNOSTI, RADOST A MISTROVSTVÍ.

Pojďte si v rámci projektu Trénuj doma zahrát největší Mistrovství České republiky, které kdy bylo uskutečněno! Nezáleží na tom, kdy se do soutěže přihlásíte. Nejdůležitější je, kolik bodů denně průměrně získáte od data vaší registrace, proto nikdy není pozdě začít!

Aktuálně je registrováno více než 3 000 hráčů z téměř 600 klubů.

VSTUP DO SOUŤĚŽE

 

Příprava na novou sezonu

Do nové sezony vstoupí Viktoria Želešice se dvěma mužskými týmy.  Po letech odmlky bude mít želešická Viktorka i „Béčko“, které bude hrát 4. třídu, skupinu A.

Ve čtvrtek 11.7. zahájily oba mužské týmy letní přípravu s novým trenérem. Už příští týden se Viktoria představí v přípravných zápasech:

Ve středu 17.7 v 18 hodin přivítá Viktorka doma Družstevník Nikolčice.
V neděli 21.7. od 18 hodin se Želešice utkají s SK Újezd na hřišti v Újezdě.

O týden později vstoupí Viktoria do nového soutěžního ročníku. V neděli 28.7. od 18 hodin čeká Viktorku 1.kolo krajského poháru, které se bude hrát na soupeřově hřišti. Soupeřem bude vítěz předkola, který vzejde z dvojice TATRAN Kohoutovice a AC Lelekovic.

Víkend: Viktorka přivítá doma Horní Kounice

Muži mají v neděli od 17 hodin na programu domácí utkání s TJ Horní Kounice.

Na Viktorku, která dál vede tabulku s šesti bodovým náskokem před Pohořelicemi, čakají v následujících kolech tři týmy z opačného konce tabulky, 11. Šatov, 12. Hor. Kounice a 13. Jevišovice. Tím prvním soupeřem bude na domácí půdě TJ Horní Kounice, které v dosavadním průběhu sezony nasbíraly 21 bodů za šest výher a tři remízy. V posledních dvou kolech si Hor. Kounice odvezly bod z Podolí po remíze 1:1 (1:0), když vyrovnávaly v 87. minutě z penalty a potom prohrály doma s Blížkovicemi 1:3 (1:0).

V podzimním zápase Viktoria v Kounicích zvítězila 3:1 (1:1).

Sokol Pohořelice jede na hřiště Moravského Krumlova, který je beznadějně poslední s 10 body.

 

Žáci ml: Neděle 26. 5. 2019 12:30 Ořechov/Želešice – Zbraslav
Přípravka ml: 
Neděle 26. 5. 2019 10:00 Šatava – Želešice
Přípravka st: Sobota 25. 5. 2019 10:00 Troubsko – Želešice

Příprava: Viktoria Želešice – Sokol Křepice 8:5 (5:2)

Sestava: kdo přišel hrál 🙂

Viktoria Želešice absolvovala poslední přípravný zápas ve kterém se utkala s účastníkem I.B třídy krajské soutěže Sokolem Křepice. V první půli Viktoria jasně dominovala a prakticky rozhodla. Ve druhé půli dostali příležitost dorostenci a náhradníci a zrodil se nefotbalově vysoký výsledek. Zápas ale ukázal, že mužstvo i bez dvou důležitých hráčů má sílu a může se bez obav vrhnout do nové soutěžní sezony, která vypukne už za týden.

 

Příprava: Viktoria Želešice – Sokol Šitbořice 7:3 (4:0)

V neděli 23. 7. zahájila Viktoria Želešice zápasovou přípravu na novou sezonu a pozvala si k úvodnímu zápasu tým Sokola Šitbořice, účastníka okresního přeboru z Břeclavska. Želešice svého soupeře v první polovině jasně přehrávali a vytvořili si solidní náskok. Ve druhé půli dostali příležitost hráči z lavičky a hra se vyrovnala, ale Viktoria si udržela náskok z první půle a s přehledem zvítězila.

Turnaj Žabčice: Viktoria Želešice – Sokol Strachotín 6:0

Branky: Záboj 2, Řezáč 2, Florián a Mach.

Viktoria má na turnaji v Žabčicích dohráno a před posledním kolem, do kterého už nezasáhne je již jasné, že je jistým vítězem turnaje. O druhou příčku bude ještě velký boj a vše se rozhodne v posledních zápasech.

Neúplná tabulka:

1. Želešice 4 4 0 0 21:3 12
2. Žabčice 3 1 0 2 12:8 3
3. Modřice 2 1 0 1 5:4 3
4. Strachotín 2 1 0 1 4:7 3
5. Hrušovany 3 0 0 3 0:20 0

Želešičtí hráči jsou rovněž na prvních třech místech tabulky střelců: Záboj 8, Florian 3, Řezáč 3

 

 

Turnaj Žabčice: Viktoria Želešice – Sokol Žabčice 4:3

Branky: Záboj, Řezáč, Forman a Knotek

Ve 2. kole turnaje v Žabčicích nastoupily Želešice proti domácímu. Želešice od začátku utkání ukazovaly svou kvalitu, byly techničtější a jistější na míči. Domácí se snažili fotbalovějšímu soupeři čelit bojovností a tak se i přes mírnou herní převahu Želešic odehrával na hřišti poměrně vyrovnaný duel. V jeho průběhu však přece jenom fotbalisté ze Želešic prokázali svoji větší fotbalovou šikovnost a ujali se vedení 3:1. Domácí to však nezabalili a nejdříve brankou Běláka snížil na 2:3 a poté nádhernou střelou Droby vyrovnali na 3:3. Pět minut před koncem však domácí vyrobili ve středu pole fatální chybu po níž následoval rohový kop, po kterém Želešice vstřelily rozhodující branku a po vítěství 4:3 si připsaly do tabulky tři body za druhou výhru. , za Žabčice mířili do černého Drobílek, Zajíc a Bělák.